Technologie, które poznasz na kursie back-end

Back-end to ta część aplikacji, która działa „z tyłu” strony, np. na serwerze. Jest odpowiedzialna za logikę systemu oraz to, aby część front-endowa dostała odpowiednie informacje do wyświetlenia. Jeśli wolisz dostać konkretne zero-jedynkowe zadanie i pracować nad nim aż Ci wyjdzie – jesteś back-endowcem. Pożądane cechy to analityczne podejście do problemów, systematyczność oraz chęć rozwiązywania logicznych problemów.

Kurs back-end prowadzimy w trzech wariantach, każdy z nich jest oparty o inny język – PHP, Python lub Ruby. Jeśli jesteś osobą początkującą nie ma znaczenia, który wariant wybierzesz. Każdy z tych języków pozwoli Ci rozpocząć pracę jako junior back-end developer. Dodatkowo znając jeden język, o wiele łatwiej będzie Ci nauczyć się innego już we własnym zakresie. Wybór technologii, których uczymy w danym mieście różni się między sobą. Dostosowujemy go do zapotrzebowania lokalnego rynku po to, aby nasi absolwenci jak najszybciej znajdywali pracę po kursie.

PHP

RUBY

PYTHON

Tego nauczysz się podczas kursu.

ikona-www-php

Podstawy PHP/ Python/ Ruby

W pierwszym tygodniu uczymy się tworzyć proste strony używając danego języka. Skupiamy się na przesyłaniu informacji pomiędzy stronami oraz na zrozumieniu podstaw działania i budowania takich aplikacji. Dodatkowo zaczynamy korzystać z debuggera, dzięki któremu nauczycie się szybko rozwiązywać swoje problemy. Dbamy o organizację tworzonego kodu.

ikona-www-bazy-danych

 

Bazy danych

Następnie zaczynamy korzystać z bazy danych, dzięki której jesteśmy w stanie przechowywać więcej informacji. Uczymy się, jak tworzyć i zarządzać bazami danych i jak korzystać z bazy używając danego języka. Tworzymy pierwsze aplikacje, które korzystają z baz danych.

ikona-www-oop

 

 

OOP

Wyjaśniamy, czym jest programowanie obiektowe i jakie korzyści ze sobą niesie. Uczymy poprawnie definiować i tworzyć systemy obiektowe.

ikona-www-java-script

JavaScript / jQuery

Kolejnym krokiem jest nauka drugiego języka, jakim jest JavaScript. Wyjaśniamy, jaką rolę spełnia on w programowaniu internetowym i pokazujemy, jak pisać w nim skrypty, które będą reagowały na zdarzenia odbywające się na stronie. Podczas tego tygodnia wyjaśniamy kursantom, na czym polegają systemy REST i jak je tworzyć.

framework-icon

Framework – Symfony 2/ Django/ Ruby on Rails

Ostatnia część kursu poświęcona jest frameworkom. Na początku wyjaśniamy, jak wyglądają nowoczesne systemy oparte na architekturze MVC i jak je tworzyć. Następnie kursanci uczą się korzystania z danego frameworka projektując i tworząc proste systemy.

ikona-www-narzedzia

Warsztaty

Cała praktyczna wiedza byłaby niczym bez odpowiedniej dawki ćwiczeń. Dlatego po każdym materiale wiedzę utrwalamy podczas warsztatów. Robimy zarówno odseparowane małe zadania, jak i duże aplikacje czy strony.

Kurs to 30 dni zajęć

Kurs to 240 godzin zajęć od 9:00 do 17:00. Oferujemy dwa tryby do wyboru. Tryb od poniedziałku do piątku to 6 tygodni zajęć z jednym tygodniem przerwy w połowie. Druga możliwość to tryb weekendowy czyli 15 weekendów, sobota i niedziela, co dwa tygodnie. Jednak przed rozpoczęciem kursu bardzo ważny jest prework, czyli materiały przygotowujące do kursu.

ikona-www-roman-trainer

PREWORK

[4 tygodnie przed kursem]

Przed kursem otrzymasz materiały wstępne do samodzielnej pracy. Zarezerwuj na ich przerobienie co najmniej 60 godzin. Osoby, które nie przykładają się do tych materiałów, bardzo często nie kończą kursu.

ikona-www-romant-runer

KURS

[30 dni nauki]

Kurs to 30 dni zajęć po 8 godzin dziennie, ale to nie wszystko. Materiał z zajęć trzeba powtarzać również wieczorami w domu oraz w weekendy.

ikona-www-roman-winer

ZAKOŃCZENIE KURSU

 

Twoje CV, link do GitHuba oraz link do Linkedina trafiają do naszej bazy firm partnerskich, które poszukują młodszych programistów. Następnie firmy umawiają się na rozmowy z wybranymi absolwentami.

Cena

9 800 zł = 240 godzin zajęć = 41 zł/h

Dla firm powyższa kwota jest kwotą netto i należy do niej doliczyć 23% VAT.

Jak wygląda proces rekrutacji na kurs?

 • APLIKACJA

  Pobierz nasz informator i wybierz miasto, kurs i tryb, który Cię interesuje. Zgłoś się na kurs – napisz maila na adres miasta, w którym chciałbyś/abyś się uczyć.

  APLIKACJA

 • TESTY

  Żeby zakwalifikować się na kurs musisz rozwiązać dwa testy – pierwszy z języka angielskiego, drugi z umiejętności logicznego myślenia.

  TESTY

 • ROZMOWA

  Po testach otrzymasz od nas wyniki i umówimy się na rozmowę telefoniczną – chcemy poznać Twoje cele i motywację do nauki.

  ROZMOWA

 • DECYZJA

  Nie potrzebujemy wiele czasu – najpóźniej dzień po rozmowie powiemy Ci, czy zakwalifikowałeś się na kurs.

  DECYZJA