Kredyt na kurs, kurs na kredyt

Szkoła programowania Coders Lab i Santander Consumer Bank nawiązały współpracę, której celem są ułatwienia w dostępie do specjalistycznych kursów programowania front-end/back-end. Owocem współpracy jest pierwsza i jedyna na polskim rynku oferta umożliwiająca opłacenie kursu programowania w formie kredytu.

Znajomość programowania jest coraz bardziej ceniona na rynku pracy. Panujący w Polsce niedobór programistów, szacowany na ok. 50 tys. wakatów, sprawia, że specjaliści w tej dziedzinie są rozchwytywani przez pracodawców, będąc przy tym jedną z lepiej zarabiających grup zawodowych.

Coraz popularniejszą formą pozaakademickiego zdobywania twardych umiejętności IT są kursy programowania w trybie bootcampowym, prowadzone przez firmę Coders Lab. W toku kilkutygodniowego, intensywnego kształcenia kursanci uczą się tego, co niezbędne do podjęcia pracy na stanowisku młodszego programisty webowego.

Dla wielu osób zainteresowanych nauką programowania, przeszkodą był koszt uczestnictwa w bootcampie. O ile o skuteczności i poziomie kształcenia w naszej szkole świadczą wyniki, m.in. 80-procentowy odsetek absolwentów, którzy znaleźli pracę po kursie, to do tej pory ciężej było przełamać psychologiczną barierę potencjalnych klientów przed sporym, jednorazowym wydatkiem. Oferta kredytowania kursu, którą przygotowaliśmy we współpracy z Santander Consumer Bank, usuwa tę przeszkodę.

Oferta jest skierowana do wszystkich chętnych do uczestnictwa w kursie Coders Lab, którzy pomyślnie przejdą testy kwalifikacyjne. Po zakwalifikowaniu do kursu klient otrzymuje specjalnie wygenerowany link, upraszczający procedurę składania wniosku kredytowego w Santander Consumer Banku. Maksymalna wysokość kredytu to wartość danego kursu pomniejszona o opłatę wstępną. Kredyt można spłacać w miesięcznych ratach o tej samej wielkości, a proces rozłożyć nawet na cztery lata.

Pobierz artykuł w PDF.